Indukční varná stolička s napouštěcím raménkem (velikost L)

Skladem
ks

Revoluční elektrická indukční mobilní varná stolička s napouštěcím raménkem poskytuje maximální flexibilitu v jakémkoli gastronomickém provozu Více

✔ Po objednání se s Vámi spojíme, domluvíme se na budoucí podobě výrobku a dalších úpravách, tak aby přesně zapadl do Vašich představ a především do Vašeho projektu.

Design stoličky navržený speciálně pro komerční použití v profesionálních gastronomických provozech. Indukční stolička je vyrobena z potravinářské nerezové oceli AISI 304. Vyznačuje se robustním provedením, na pracovní desku je použit materiál o tloušťce 2 mm. Indukční stoličku je snadné přesouvat díky hybridním kolečkům “Duratech silent”, střed a běhoun kola je vyroben z polyamidu s elastickým gumovým středem, čímž je dosaženo minimální hlučnosti v kombinaci s jehlovým ložiskem.

Nádoba s připravovaným pokrmem může být od samotné přípravy až k finálnímu výdeji umístěna na indukční stoličce, aniž by bylo potřeba s nádobou jakkoli manipulovat, neboť stoličku lze i s připraveným obsahem podle potřeby snadno přesunout na určené místo, například k výdejnímu pultu.

  • Variabilita napojení do varné a výdejní linky nebo samostatně. 
  • Napouštěcí raménko na vodu, napojení na vodu pomocí rychlospojky. Vedení z nerezu a mosazi.
  • Ovládání nastavení výkonu teploty, udržovací mód, automatické vypnutí po 12 hodinovém chodu.

Zadní deska na stoličce zároveň působí jako ochrana zdi nebo jiné plochy proti mastnotě. Na její vrchní hraně je umístěn praktický úchyt pro snadný přesun na požadované místo. 

Parametry
Šířka (mm) 540
Hloubka (mm) 700
Výška (mm) 500
Výška celková (mm) 1000
Rozměr varné zóny (mm) 350x350
Materiál AISI 304
Tloušťka materiálu (mm) 0,8
Hmotnost (kg) 50
Výkon (W) 3500
Napájení 400 V / 50 Hz
Záruka 36 měsíců