Kompletní nerezová výroba od návrhu až po realizaci

Jsme tradiční český výrobce nerezového nábytku a zařízení. S výrobou zařízení z nerezu máme bohaté zkušenosti, které sbíráme už patnáct let. Disponujeme velkým výrobním vybavením, které nám dovoluje pružně reagovat na různé změny při zpracování zakázek. Dlouhodobě spolupracujeme s ověřenými dodavateli a odběrateli.

Náš výrobní program zahrnuje produkty pro tato odvětví: 

  • Gastronomie
  • Farmacie a zdravotnictví
  • Stavebnictví

Přestože jsme na trhu pěknou řádku let, nechybí nám vášeň, píle a nadšení z každého nového výrobku.

Naše nabídka obsahuje širokou škálu nerezových digestoří a filtrů různého provedení a rozměrů, vhodné do kuchyní i průmyslu (odsávání při svařování). Jako výrobci jsme připraveni výrobu nerezových digestoří a filtrů vždy přizpůsobit potřebám a rozměrům dle přání zákazníka. V rámci kompletního servisu zajišťujeme také montáž zařízení.

U nás najdete nerezové digestoře navrhované pro profesionální gastronomická zařízení, všechny typy a velikostí kuchyní, ale i do průmyslových provozoven. Naše digestoře jsou celonerezové z materiálu pro potravinářské využití odpovídající DIN 1.016 a AISI 430. Obstojí v těžkém celodenním provozu a jejich účinnost Vás příjemně překvapí. Digestoře odvedou z vaší kuchyně spolehlivě veškeré zápachy. Snadná údržba a dosažení čistoty provozu.

V naší nabídce naleznete digestoře nástěnné i závěsné v různých tvarových i velikostních provedení. Nabízené možnosti výrobku se neomezují jen na parametry uvedené v katalogu. Na základě poptávky je možné vyrobit Atypickou digestoř dle požadavku zákazníka. Variabilita je možná co do délky, hloubky i výšky digestoří. V katalogové nabídce máme taky příslušenství: tukové filtry, osvětlení a příruby, které vám dodáme na přání. Osvětlení může být libovolné: používáme prachotěsné osvětlení, nerezové osvětlení i LED osvětlení. Vypínače montujeme na přední straně.

Digestoře s tukovými filtry jsou určené nad zařízení, které generují jakýkoliv tuk jako pánve, plechy na grilování, konvektomaty a pece, bez tukových filtrů můžeme nainstalovat například nad myčku. V digestořích můžeme vyrobit připojovací hrdla o jakékoli velikosti. Vývod digestoře můžeme umístit na horní nebo boční stěně. Profesionální ventilátor by měla navrhnout firma specializující se na vzduchotechniku.

Zaručujeme Vám kvalitu, velmi příznivou cenu, stabilitu na trhu a věříme, že pro Vás budou naše produkty dobrým a spolehlivým pomocníkem. Je pro nás důležité, aby všechny naše výrobky sloužily bez problémů nejlépe celou věčnost. Pro případ, že se něco pokazí, poskytujeme záruční i pozáruční servis všech výrobků a zařízení.